Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

Dekoracje na Wielkanoc

16.03.2018 13:05

W powietrzu czuć wiosną, a Święta Wielkanocne są już za rogiem. To wyjątkowy okres, więc również nasze mieszkanie powinno być szczególnie kolorowe i radosne. Oprócz świątecznej szynki, jajek i babki drożdżowej zapewne chcesz zadbać również o wystrój domu i dekoracje. Szukasz inspiracji na przystrojenie koszyczka, stołu czy salonu na Wielkanoc? Poniżej znajdziesz parę propozycji, jak stworzyć prawdziwie wiosenną atmosferę Świąt oraz jakimi trendami się kierować. W końcu odpowiednio dobrane ozdoby wielkanocne zmienią Twoje otoczenie w barwne i wesołe wnętrze pełne optymizmu.

Read More
0 Komentarze | Posted in Wnętrza By Kasia Glińska

Aranżacja domu na wiosnę

12.03.2018 14:33

Wraz z końcem zimy odchodzą w zapomnienie mrozy i krótkie dni. W powietrzu już czuć zbliżającą się wiosnę i częściej można cieszyć się słońcem. Chcesz, aby ta atmosfera zagościła także w Twoim domu? Poniżej znajdziesz parę propozycji, jak łatwo i bez przeprowadzania gruntownego remontu wyrzucić z mieszkania zimową aurę. Wystarczy wprowadzić kilka zmian do naszego otoczenia, aby stworzyć wiosenną aranżację wnętrza.

Read More
Komentarze | Posted in Wnętrza By Kasia Glińska

Decyzja o remoncie łazienki nie należy do najłatwiejszych. Ogrom pracy z nią związanej może człowieka przytłoczyć. Jednak po jakimś czasie odświeżenie łazienki może się okazać koniecznością. Armatura przestaje działać lub zaczyna przeciekać, fugi pękają, a ściany wilgotnieją - niestety te problemy pojawiają się naturalnie w miarę użytkowania pomieszczenia i niewiele da się zrobić, aby im przeciwdziałać. Zanim jednak sprowadzisz do domu ekipę bądź sam się za to zabierzesz, należy oszacować koszty związane z materiałami oraz nakładem pracy. Jeśli chcesz się dowiedzieć ile kosztuje remont łazienki, tutaj znajdziesz wszystkie kluczowe informacje, które pomogą Ci zaplanować Twój budżet.

Read More
Komentarze | Posted in Wnętrza By Irena Zobniów

Salon jest wizytówką niejednego domu czy mieszkania. Dlatego zależy nam, aby prezentował się jak najlepiej, będąc przy tym w pełni funkcjonalnym. W końcu to nie tylko miejsce do przyjmowania gości, ale i centrum życia codziennego. Poza własną sypialnią, to właśnie tu spędzasz pewnie najwięcej czasu w domu. Niezależnie, czy spędzasz czas na czytaniu książek albo na oglądaniu telewizji, aranżacja salonu może wpłynąć na Twoje samopoczucie.

Read More
Komentarze | Posted in Wnętrza By Irena Zobniów

Każdy potrzebuje czasem swoich czterech kątów. Niezależnie od tego, czy chodzi o mieszkanie dla studenta, absolwenta czy dom dla młodej pary. Ale jak wynająć mieszkanie studentom lub rodzinie? Na czym się skupić? Co rozważyć? Biorąc pod uwagę warunki obecnego rynku nieruchomości oraz standardy, chcąc wystawić mieszkanie, musisz się zastanowić nad pewnymi kwestiami. Najważniejsza z nich to jak przygotować mieszkanie pod wynajem? Od czego zacząć? Jak ma wyglądać wyposażenie mieszkania? Nikt nie mówił, że wynająć mieszkanie jest łatwo. Tym bardziej, jeśli jest to Twoja pierwsze takie przedsięwzięcie.

Read More
Komentarze | Posted in Wnętrza By Irena Zobniów
Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)